Lato zbliża się wielkimi krokami a Ty wraz grupą wiernych przyjaciółek postanowiłaś zorganizować iście babskie wakacje bez mężczyzn? Ploteczki przy lampce wina, zabiegi kosmetyczne, wizyty w SPA, basen, jacuzzi – brzmi kusząco prawda? Masz już dosyć ciągłego narzekania swojego mężczyzny? Tobie też należy się odpoczynek! Obdzwoń koleżanki i wybierzcie się razem na wspólne wakacje! Zastanawiasz się na co należy zwrócić uwagę organizując babskie wakacje? Gdzie warto się wybrać? Skorzystaj z naszych wskazówek znajdujących się poniżej i zaplanuj sobie wymarzone babskie wakacje!

Gdzie się udać na babskie wakacje?

W dzisiejszych czasach już nie tylko nastolatki organizują sobie babskie wakacje, coraz chętniej na ten krok decydują się kobiety pracujące, matki, żony, które na codzień z powodu licznych obowiązków zawodowych i rodzinnych nie mają ani chwili wolnego czasu. Należysz do grupy tych kobiet? Tobie również należy się odpoczynek! Wakacje spędzone w gronie najbliższych przyjaciółek, naładują Twoje akumulatory na najbliższy rok. Podróż wbrew pozorom nie musi być kosztowna ani daleka.

Najczęstszym kierunkiem babskich wakacji są hotele Spa & Wellness, panie w takim miejscu nie tylko wypoczywają i relaksują się ale także i upiększają – korzystają z masaży oraz zabiegów pielęgnacyjnych na twarz i ciało. To rozwiązanie sprawdza się w przypadku tzw. wyjazdów weekendowych.
Możecie także udać się nad morze lub w góry a może postawicie na ekologiczne wakacje agroturystyczne?

Jeżeli chodzi o dłuższe babskie wakacje to dużą popularnością cieszą się wycieczki zagraniczne organizowane przez biura podróży. Porównajcie cennik kilku agencji, skorzystajcie z oferty wakacji Last Minute – koszt takiej podróży uzależniony będzie od kierunku oraz długości trwania pobytu.
Możliwości na spędzenie babskich wakacji jest naprawdę wiele, zastanówcie się wspólnie jakie miejsce chciałybyście odwiedzić co robić a następnie podejmijcie najlepszą dla was decyzję.

Babskie wakacje
Jak przygotować się do babskich wakacji?

Może zaczniemy od bagażu, niestety ale panie mają tendencję do zabierania zbyt dużej ilości niepotrzebnych rzeczy. Wspólnie ustalcie co będzie wam potrzebne, zamiast pięciu suszarek do włosów weźcie jedną, podobnie z innymi akcesoriami pielęgnacyjnymi. Musisz mieć na uwadze to, że w tym czasie Twój mężczyzna będzie siedział w domu z dziećmi, więc z ciężarem walizki będziesz musiała zmierzyć się sama. Następnie zastanówcie się nad środkiem transportu, w zależności od miejsca waszego wypoczynku do wyboru macie samochód, pociąg, autokar oraz samolot.
Punkt drugi to przygotowanie siebie, na kilka dni przed wakacjami postaraj się zrelaksować i odprężyć, zadbaj o skórę i włosy – zrób sobie maseczkę, peeling itp. Jednak najważniejsza nasza wskazówka brzmi – baw się dobrze!

Niezależnie od tego czy ten czas spędzicie 200 km czy 2000 km od domu postaraj się zapomnieć o wszystkich troskach i problemach codzienności. Bądźcie wsparciem dla siebie, w końcu babska przyjaźń jest w stanie przetrwać wszystko. Dobrze wykorzystajcie wolny czas – idźcie do kina, na kolację, wybierzcie się do muzeum…

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułWakacje nad morzem
Następny artykułTanie wakacje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here