Busy z Niemiec - co warto wiedzieć?

Coraz więcej osób decyduje się na wyjazd za granicę w celach zarobkowych. Jednym z najczęściej wybieranych kierunków emigracji są Niemcy. Przychodzą jednak w ciągu roku dni, kiedy trzeba wrócić do rodziny i najbliższych. Jak najszybciej i najbardziej komfortowo wrócić do kraju?

Są różne możliwości

Samoloty latają tylko z kilku miejsc w Polsce i bywają drogie. Przejazd własnym autem może okazać się naprawdę kosztowny. Dlatego BusAdres oferuje tanią i komfortową alternatywę dla wcześniej wskazanych środków lokomocji – busy z Niemiec do Polski.

Odjazdy nie tylko z wojewódzkich stolic

Większość firm transportowych oferuje przejazdy do największych polskich aglomeracji – Warszawy, Poznania czy Łodzi. BusAdres oprócz największych polskich miast, organizuje transport do takich miejscowości jak np.: w woj. mazowieckim: Bielsk, Bodzanów, Brudzeń Duży, Bulkowo, Chorzele, Ciechanów, Drobin, Działdowo, Gąbin, Gostynin, Grodzisk Mazowiecki, Iłów, Legionowo, Łąck,Mała Wieś, Mława, Nasielsk, Nidzica, Nowe Miasto, Nowy Duninów, Nowy Dwór Mazowiecki, Płock, Płońsk, Pruszków, Pułtusk, Radzanowo, Sanniki, Sierpc,  Słubice, Słupno, Sochaczew, Stara Biała, Staroźreby, Warszawa, Wyszogród, Żyrardów. Oprócz Mazowsza, przedsiębiorstwo posiada rozbudowaną sieć transportową w woj. łódzkim, kujawsko-pomorskim, lubuskim i wielkopolskim. Na stronie http://busadres.pl/ znajdziemy dokładną, szczegółową rozpiskę miejscowości, które obsługuje BusAdres. Dzięki takiej gęstej sieci połączeń oszczędzasz czas i siły, wracając do rodziny bez konieczności męczących i czasochłonnych przesiadek.

Wykwalifikowana kadra pracownicza

Transport to niezwykle wymagająca gałąź sektora usług, której obsługa wymaga doświadczonych i kompetentnych pracowników. Busy z Niemiec do Polski firmy BusAdres obsługiwane są przez doskonale wyszkolonych i profesjonalnych kierowców, którzy posiadają wszystkie przewidziane i wymagane prawem uprawnienia i kwalifikacje.

Nie musisz się bać o bezpieczeństwo

Każda podróż jest dokładnie opracowywana i szczegółowo zaplanowana. Przed wyruszeniem w drogę, każdy pojazd przechodzi szereg dokładnych badań stanu technicznego, dzięki czemu masz pewność, że usługa, z której korzystasz jest najwyższej jakości. Dowieziemy cię bezpiecznie do celu. Każdy z naszych pasażerów podlega ubezpieczeniu, dzięki czemu w sytuacjach, których nie sposób przewidzieć na drodze, klienci są zabezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Duża częstotliwość przejazdów

Busy z Niemiec do Polski kursują dwa razy w tygodniu: środy oraz soboty. Na terenie Niemiec BusAdres kursuje z regionów: Berlin, Branderburgia, Brema, Dolna Saksonia, Hesja, Nadrenia, Saksonia, Saksonia – Anhalt, Północna Westfalia i Turyngia.

Transport od drzwi do drzwi

Bus Adres nie tylko zapewnia dojazd z wielu mniejszych miejsocowości, ale przede wszystkim umożliwia odbiór klienta z domu i zapewnia dowiezienie go pod wskazany adres. Pomaga to zaoszczędzić czas i jest niezwykle komfortowe, jeśli na codzień ciężko pracujesz w kraju naszych zachodnich sąsiadów.

Pojazdy najwyższej jakości

Oprócz profesjonalnej obsługi oraz dostosowanej do potrzeb klienta usługi „transport od drzwi do drzwi“, BusAdres oferuje komfortowe przejazdy z wykorzystaniem wysokiej klasy samochodów. Busy wyposażone są w szereg udogodnień: ogrzewanie, klimatyzację, nawigację GPS oraz przyciemniane szyby. Dzięki temu podróż mija szybko i nie jest męcząca. W cenę przejazdu wliczony jest także bagaż – możesz zabrać ze sobą dwie duże torby, a do kabiny busa możesz wziąć ze sobą podręczny plecak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here