3 zalety szybkiej pożyczki, które warto znać

0
1182

Szybka pożyczka to sposób na dodatkową gotówkę w kilkanaście minut. Pomimo że kojarzy się czasem negatywnie, ma wiele korzyści. Warto obalić niektóre obawy i pokazać największe zalety szybkiej pożyczki.

1.      Szybkość i wygoda

W przypadku starania się o pożyczkę w banku jesteśmy zmuszeni do stania w kolejkach i wypełniania dużej ilości formularzy. Pomimo tego wciąż nie mamy pewności, że otrzymamy dodatkową gotówkę. Restrykcyjne zasady wykluczają bardzo wielu konsumentów.

Inaczej jest w przypadku chwilówek udzielanych w parabankach. Jak sama nazwa wskazuje, szybką pożyczkę otrzymamy o wiele prędzej aniżeli kredyt w banku. Co więcej, wniosek możemy złożyć online bez wychodzenia z domu.

W celu otrzymania pożyczki należy podać podstawowe dane z dowodu osobistego, a następnie potwierdzić swoją tożsamość za pomocą przelewu na 1gr. I to wszystko! Decyzję o przyznaniu dodatkowych finansów otrzymamy w ciągu nawet 15 minut.

Brak zbędnych formalności oraz skrócony czas oczekiwania na akceptację wniosku to główne zalety szybkiej pożyczki. Gotówkę otrzymamy natychmiast na konto a na jej spłatę mamy najczęściej od 30 do 60 dni.

2.      Ratunek dla zadłużonych

W obecnych czasach posiadanie zadłużenia nie jest niczym wstydliwym. Każdy z nas może  zapomnieć o jednym rachunku, mandacie, czy abonamencie. Niestety pomimo że niepamięć jest rzeczą ludzką, nieopłacenie zobowiązania w terminie może nieść ze sobą opłakane skutki.

Oprócz rosnących odsetek takie przewinienie będzie też widoczne w bazach takich jak BIK, czy też KRD. Są one sprawdzane przez banki za każdym razem, kiedy składamy wniosek o pożyczkę. Negatywny wpis może zaważyć na naszej ocenie kredytowej i uniemożliwić otrzymanie gotówki.

Z ratunkiem przychodzą nam wtedy pozostałe instytucje finansowe. Co prawda, nie jest tak, że nie sprawdzają one potencjalnych pożyczkobiorców, ale mają znacznie luźniejsze obostrzenia. Dzięki czemu szybka pożyczka jest pomocą dla osób, które mają zadłużenie i posiadają przez to wpis w BIKu, czy też w KRD.

Warto też pamiętać o szansie, jaką otrzymujemy wraz z przyznaniem dodatkowej gotówki. Dzięki niej nie tylko uratujemy domowy budżet, ale także polepszymy swoją zdolność kredytową. Warunkiem jest spłata pożyczki w terminie. Dlatego warto się na nią zdecydować, kiedy mamy nieciekawą sytuację w bazach dłużników, a planujemy wziąć w przyszłości kredyt hipoteczny. Szybka spłata będzie kolejną cegiełką do budowania zdolności kredytowej.

3.      Korzystne promocje

Pożyczkodawcy wymyślają, coraz to korzystniejsze promocje, aby przyciągnąć nowych klientów. Dlatego też bez trudu można znaleźć ofertę pożyczki na 0%. Bez żadnych dodatkowych opłat oraz odsetek!

Pożyczka z RRSO 0% jest dostępna przede wszystkim dla nowych klientów. Aczkolwiek zdarzają się przypadki, że firma ma także programy lojalnościowe. Dzięki nim możemy otrzymać przykładowo co czwartą pożyczkę 0%.

Zalet szybkiej pożyczki jest znacznie więcej. Jednakże już same te 3 obalają powszechne mity i pokazują, że chwilówka nie jest niczym wstydliwym. Wręcz przeciwnie może ona polepszyć naszą zdolność finansową bez potrzeby spłaty dodatkowych odsetek.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here