Wakacje z Niemiec

Jesteś łowcą okazji więc i podróżować lubisz za niewielkie pieniądze? Wycieczki Last Minute są tymi, z których korzystasz najchętniej? Postanowiłeś zorganizować sobie wakacje w październiku by móc złapać trochę słońca i oderwać się od tej ponurej rzeczywistości? Dużą popularnością w Polsce cieszy się podróżowanie z niemieckimi biurami podróży. Chcesz wiedzieć co się lepiej opłaca – zakup wycieczki w miejscowym biurze podróży, czy placówce zlokalizowanej w Niemczech? Zapoznaj się z dalszą częścią naszego artykułu, właśnie tam znajdziesz odpowiedź na to pytanie.

Urlop w październiku – czy to dobry pomysł?

Jesienna aura nie zachęca do pozytywnego myślenia, dlatego też chcąc trochę odpocząć oraz zmobilizować się do dalszej pracy znaczna część naszych rodaków postanawia w tym okresie udać się na egzotyczne wakacje. W miesiącach wrzesień-październik w dalszym ciągu we wielu europejskich miastach pogoda jest iście wakacyjna – dużo słońca, ciepła woda w morzy oraz optymalne temperatury. Taka aura czeka na Ciebie m.in. w Hiszpanii, na Cyprze, w Portugalii a także we Włoszech.
Każdy z wczasowiczów znajdzie coś dla siebie, zarówno osoby, które należą do grupy typowych urlopowiczów, którym zależy jedynie na błogim relaksie i wypoczynku na plaży oraz kąpielach w morzu jak i turyści stawiający na aktywny wypoczynek – czyli zwolennicy zwiedzania zabytków i odkrywania historycznych miejsc danego państwa.

Wakacje Last Minute

Ta opcja jest zdecydowanie dużo tańsza od tej standardowej, jak sama nazwa wskazuje są to wycieczki na tzw. ostatnią chwilę, dla spóźnialskich lub wręcz przeciwnie dla prawdziwych łowców różnego rodzaju okazji i promocji. Wycieczki Last Minute w niektórych wypadkach są tańsze nawet o połowę! Czy warto z nich skorzystać? Jak najbardziej, w tym wypadku musisz liczyć się tylko z tym, że kierunek wycieczki nie do końca morze być tym upatrzonym i wymarzonym – jak mówi przysłowie „jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma”.

Wakacje z Niemiec
Wakacje All Inclusive

Marzysz o wakacjach luksusowych? Jeżeli tak to wycieczkę powinieneś zakupić w opcji All Inclusive, czyli wszystko w cenie. W tym wypadku nie będziesz się musiał martwić o wyżywienie, przekąski, napoje, drinki, ręczniki czy leżaki. Jako osoba korzystająca z tej usługi będziesz mieć nieograniczony i darmowy dostęp do tych wszystkich udogodnień.

Taniej w Niemczech

To, że ceny w Polsce potrafią zaskakiwać widzą już wszyscy. Tak samo jest z cenami wycieczek, wczasy zorganizowane przez niemieckie biuro podróży są niekiedy tańsze niemalże o 50%, dodatkowo są one także bardziej atrakcyjniejsze pod względem dostępnych ofert. Zastanawiasz się gdzie wykupić taką wycieczkę? Oczywiście najprostszym sposobem będzie skorzystanie z przeglądarki internetowej lub zakup biletów bezpośrednio w biurze podróży znajdującym się na jednym z niemieckich lotnisk. Czy wycieczki są bezpieczne? Jak najbardziej, musisz jednak pamiętać o tym, że na wakacje udasz się z lotniska w Niemczech a nie z Polski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here