ferie dla dzieci na statku StenaLine 2020

Szukacie pomysłu na ferie wypełnione atrakcjami dla całej rodziny? A gdyby tak wypłynąć na pełne morze wyobraźni i wziąć udział w Balu Królowej Śniegu, podczas którego wszystko jest możliwe? Wycieczka promem przez wzbudzone morskie wody z pewnością okaże się wspaniałą przygodą! Ahoj, wyruszamy!

Zaczarowana kraina Królowej Śniegu

Na pokładzie promu na wszystkich uczestników, poza załogą, czekają niezwykłe postacie – Królowa Śniegu wraz z rycerzami i damami. To nie czary – to animatorzy, którzy zapewnią dzieciakom moc atrakcji, zorganizują warsztaty i zajęcia! Zimowy makijaż pozwoli upodobnić się do bohaterów śnieżnego świata. Program Balu u Królowej Śniegu, skonstruowano tak, by jego uczestnicy podróżowali wśród zaczarowanych wysp. Na każdej z nich czekają na dzieci warsztaty, atrakcje i wyzwania. Na Wyspie Dźwięków nie tylko można poznać różne instrumenty i pomuzykować, ale także samodzielnie wykonać proste grzechotki. Przechodząc przez lodowy labirynt – tor przeszkód z niespodziankami – wyszaleć się, poprawić swoją kondycję i nabrać odwagi, by ruszyć w dalszą podróż. Na Wyspie Bałwanków – stworzyć jej mieszkańców, wykorzystując do tego balony o różnych kształtach. Na stanowisku warsztatowym powstaną pamiątki zimowego rejsu – piękne latarnie morskie, które będzie można zabrać ze sobą do domu.

Impreza na statku

Oprócz podróży na zaczarowane wyspy, dzieci wezmą udział w niezliczonej ilości zabaw i gier ruchowych. Wystartują na przykład w wyścigach reniferów, czyli pokonają tor przeszkód i będą musiały sprostać niełatwym zadaniom. Kolejne atrakcje to zimowe układanki, zabawy taneczne, zabawy z kulkami i liną. Pierwszy dzień wycieczki promem zwieńczy wieczorna zabawa na parkiecie, czyli dyskoteka dla dzieci – prawdziwy Bal u Królowej Śniegu! Atrakcje z animatorami są skierowane do dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Nie oznacza to jednak, że starsi i młodsi podróżnicy nie spędzą wspaniale czasu. Najmłodsze dzieci będą świetnie bawić się na dostosowanym do ich potrzeb placu zabaw, a nastolatkowie (a także dorośli) zrelaksują się przy automatach do gier, symulatorach oraz stołach do cymbergaja.

Ferie na promie – czas dla rodziny

Nie musisz znać na pamięć bajki o Królowej Śniegu i z całego serca pragnąć odkrywać tajemnic jej zaczarowanego świata, by ruszyć w rejs ze Stena Line – wystarczy, że Twoje dzieciaki spełniają te warunki! Pomysł na tę tematyczną wycieczkę promem polega na tym, by dzieci doskonale się bawiły, a dorośli towarzyszyli im, dając się wieść przez świat beztroskiego szaleństwa swoim pociechom. Wielu dorosłych z pewnością znajdzie przyjemność również we wspieraniu pociech podczas udziału w warsztatach i wyzwaniach, a także we wspólnej rywalizacji w grach zespołowych. Atrakcją dla całej rodziny będzie również wspólny seans filmowy oglądany na dużym ekranie.

Atrakcje nie tylko dla dzieci

Dorosłych zainteresuje też bogata oferta markowych perfum, kosmetyków oraz tradycyjnych, szwedzkich produktów spożywczych dostępna w pokładowym sklepie. Wieczorem do tańca zaprosi przestronna sala z parkietem, widokiem na morze, obszernym barem i sceną C-View Bar, a zróżnicowane menu i kartę napojów (także tych alkoholowych) zaproponuje aż sześć restauracji i barów. Na spragnionych relaksu w stylu VIP czeka także Pure Nordic SPA, czyli świat masaży i odnowy biologicznej, z saunami, kąpielami i zabiegami kosmetycznymi. Tu będzie można nie tylko zregenerować ciało, ale i odpocząć psychicznie.

Bilety promowe do świata Królowej Śniegu

Na Bal u Królowej Śniegu nie trzeba mieć zaproszenia, bilety można kupić online: https://www.stenaline.pl/do–szwecji/rejsy–turystyczne/ferie–na–statku. Na stronie Stena Line przedstawiono również szczegółowy program dwudniowego rejsu wraz z czasem trwania i dostępnością poszczególnych atrakcji. Koszt udziału w tej niezwykłej wycieczce promem zaczyna się już od 89 zł za udział dziecka i od 179 zł dla dorosłego. Obejmuje on rejs promem, obiad – szwedzki stół z napojami, atrakcja dla dzieci i rozrywkę dla dorosłych zgodnie z bogatym programem. Przez cały czas trwania imprezy na statku pasażerowie mogą korzystać z komfortowej kabiny dwuosobowej lub czteroosobowej wewnętrznej z łazienką, telewizorem i innymi wygodami. Brzmi ciekawie? Warto się pospieszyć! Bal u Królowej Śniegu odbędzie się tylko w trzech terminach ( 18.01, 21.02 i 22.02) i prędko nie powtórzy! Miejsc ubywa, a ich ilość jest ograniczona – nie przegap więc okazji, by spędzić z rodziną ferie na promie i wyruszyć w dwudniowy rejs, którego program, po brzegi wypełni doskonała zabawa!

Artykuł sponsorowany.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here