Baterie GP – nigdy nie zabraknie Ci energii!

0
1021

GP Batteries oferuje swoim użytkownikom szeroką gamę produktów, które zaspokoją wszelkie potrzeby i wymagania. Przekonaj się, że z produktami GP nigdy nie zabraknie Ci energii sięgając po takie produkty jak:

  • Akumulatory ReCyko i ReCyko Pro – ekologia i technologia to połączenie, które naprawdę się sprawdza. Akumulatory dają moc wielu baterii jednorazowego użytku oraz możliwość wielokrotnego ładowania. Można je ładować nawet 500 razy – co odpowiada mocy 4 000 jednorazowych baterii. Zostały zaprojektowane tak, aby oszczędzać surowce oraz ograniczać zużycie energii i emisję zanieczyszczeń.
  • Baterie jednorazowego użytku – GP oferuje cztery rodzaje jednorazowych baterii: alkaliczne, litowe, cynkowo-chlorkowe oraz cynkowo-węglowe. Każdy rodzaj przeznaczony jest do zasilania urządzeń o różnym poborze energii. Do bardziej wymagających urządzeń dobierz baterie alkaliczne lub litowe, natomiast do tych, które nie wymagają tyle energii wystarczą te cynkowo-chlorkowe lub cynkowo-węglowe.
  • Ładowarki i stacje dokujące – ładowarki są w stanie naładować cztery akumulatory w ciągu 6 godzin, a ponadto są bezpieczne ponieważ posiadają funkcję automatycznego odcinania zasilania. Dodatkowo wyposażone zostały w sygnalizację LED, która wskazuje stan naładowania akumulatorów i ostrzega w sytuacji włożenia nieprawidłowych ogniw.
  • Specjalistyczne baterie – energii nie zabraknie Ci również, kiedy konieczne okaże się użycie specjalistycznych baterii. GP ma do zaoferowania baterie, które są w stanie napędzać przeróżne urządzenia w Twoim domu i nie tylko.
  • Powerbanki – szykuje się dłuższa wyprawa, a może biwak? Niezastąpionym urządzeniem podczas takiej podróży jest powerbank. GP posiada w swojej ofercie urządzenia o pojemności od 5000mAh do 20000mAh.
  • Latarki ręczne – przydatne w każdym domu, np. podczas awarii prądu, a także na różnego rodzaju wyprawach i biwakach. Latarki ręczne od GP można kupić w różnych postaciach – od małych breloczkowych latarek, aż do większych modeli dających dużo światła.
  • Latarki czołowe – cenione i często używane zwłaszcza przez sportowców, gdyż można w nich swobodnie biegać i jeździć na rowerze. Latarki czołowe to świetne rozwiązanie, gdy chcemy wykonać w ciemności jakąś czynności i potrzebujemy wolnych rąk.

Produkty od GP Batteries są bardzo wydajne, a przede wszystkim niezawodne. Ich nowoczesna technologia i dobrze dobrane produkty sprawią, że nigdy nie poczujesz braku energii – nawet w najmniej komfortowej sytuacji. Wieczorna wycieczka, przedłużający się spacer, a może trening po zmroku? Z bateriami GP możesz mieć pewność, że światło nie przestanie Ci towarzyszyć. Wybierz baterie GP i ciesz się długo działającymi urządzeniami: zawsze grającym radiem, sprawną maszynką do golenia, śpiewającymi zabawkami, czy też niezawodnym pilotem do telewizora.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here