mata

Zastanawiasz się czasami, jak ochronić siedzenie samochodu przed sierścią, pazurkami oraz błotem, które potrafi nanieść na kanapę pies? Czy rozkładanie kocyka nie sprawdza się w twoim przypadku, ponieważ twój pupil potrafi go ściągnąć? Być może doświadczyłeś niektórych z tych nieprzyjemności. Jeśli tak, na pewno ucieszy cię pomysł, by wykorzystać zupełnie inne rozwiązanie.

Mata dla psa, która ochroni samochód przed zabrudzeniem

Mata samochodowa dla psa jest rozwiązaniem, które pozwala na uniknięcie wielu przykrych szkód i niedogodności, związanych z przewożeniem ukochanego pupila w samochodzie. Przede wszystkim za sprawą antypoślizgowej powierzchni nie zsuwa się i nie przemieszcza. Dodatkowo, przed niekontrolowanym poruszaniem się zabezpieczają ją specjalne pasy, którymi zaczepia się ją o zagłówki przednich siedzeń.

W ten sposób powstaje miejsce przygotowane dla każdego psa, nawet takiego, który lubi zwijać wszystkie koce. Dzięki macie nie będzie miał okazji dostać się do tapicerki samochodu, co bez wątpienia sprawi, że pozostanie ona znacznie dłużej czysta.

Warto także zauważyć, że maty posiadają mocną, wodoodporną powierzchnię, która gwarantuje, iż nawet błoto czy deszcze nie przedostaną się na siedzenie. Co więcej, pazury psa nie są w stanie zniszczyć maty, zapewniając mu komfort przez długi czas.

Wygoda dla zwierzęcia

Kolejna zaleta stosowania maty dla psa to absolutna wygoda dla zwierzęcia. Za sprawą dużej powierzchni pozwoli mu się wygodnie wyciągnąć w czasie podróży. Miękka powierzchnia to także sposób na to, aby niezależnie od miejsca ulokowania pupila, zawsze podróżowało mu się wygodnie.

Bezpieczeństwo czworonożnego przyjaciela

Kolejna ważna zaleta wykorzystania maty dla psa to gwarancja bezpieczeństwa, jaką daje. Dzięki zaczepieniu jej o zagłówki przednich siedzeń mata tworzy swoisty hamak pomiędzy nimi a tylną kanapą. W efekcie sprawia, że pies nie może spaść ze swojego miejsca podczas hamowania czy nieostrożnego ruchu. Nie będzie miał także możliwości, aby niespodziewanie wsunąć się pod przednie fotele, co mogłoby stanowić zagrożenie dla niego, ale także dla prowadzącego pojazd, gdyby nagle się tam pojawił.

Również do bagażnika

Dzięki swoim rozmiarom mata dla psa doskonale sprawdzi się także jako rozwiązanie do bagażnika. Zapewni tam psu odpowiednią wygodę, a także ochroni całą powierzchnię przed zabrudzeniem.

Jeśli więc lubisz podróżować ze swoim pupilem i zawsze zastanawiałeś się, jak zwiększyć poziom jego bezpieczeństwa i komfortu, powinieneś koniecznie skorzystać z rozwiązania, jakim jest mata samochodowa. Na pewno będzie ona sporym ułatwieniem każdej wycieczki, i dla ciebie, i dla twojego zwierzaka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here