Gdzie pojechać w Polsce na wakacje?

Wakacje to przez wielu z nas najbardziej wyczekiwana część roku. Gdzie zatem warto wybrać się na wakacje? Jaki kierunek wybrać? Tradycyjnie morze albo góry? My w naszym poradniku rekomendujemy atrakcyjne, aczkolwiek mniej znane zakątki znajdujące się w naszym kraju.

Suwalski Park Narodowy    

Krystaliczne jeziora, rozległe lasy, łąki i bagna – to znaki charakterystyczne tej okolicy. To właśnie tutaj znajduje się najgłębsze jezioro w naszym kraju, czyli jezioro Hańcza. Flora i fauna zachwycą nawet najbardziej wymagających podróżników. Na terenie parku znajduje się Chałupa Klejmota, którą koniecznie trzeba odwiedzić. Prawdziwy raj na pasjonatów przyrody i niesamowitych krajobrazów.

Biebrza   

Przepiękna okolica, która pozwoli nam na oderwanie się od codziennych trosk. Stanowi ona największy obszar bagienny w naszym kraju, Naprawdę warto odwiedzić tę część Polski choćby raz w życiu – na pewno zakochamy się w dzikich jeziorach, mokradłach i gęstych lasach i jeszcze nie raz wpadniemy tutaj odpocząć. Przepiękny krajobraz można również zwiedzać podczas spływu tratwą lub kajakiem.      

Spała  

Cudowna i malownicza miejscowość wypoczynkowa znajdująca się na terenie Spalskiego Parku Narodowego. Miejsce to stanowi centrum sportu i jest znane w całej Europie. Doskonałe rozwiązanie dla miłośników aktywnego spędzania czasu.        

Gorce   

Piękne pasmo górskie znajdujące się Beskidach Zachodnich. Szum potoków, spokój i czyste powietrze – cóż więcej potrzeba do szczęścia? Dla mających jeszcze dodatkowe wymagania, dodajemy zjawiskowe widoki. W Gorcach znajdziemy szlaki turystyczne zarówno dla fanów pieszych wędrówek, jak i wycieczek rowerowych. Warto zobaczyć jezioro Czortyńskie i wodospad Spad, a także Gorczański Park Narodowy.   

Czas na wakacje!

Co prawda do wakacyjnego sezonu zostało jeszcze sporo czasu, jednak zbliżający się majowy długi weekend również może być okazją do zwiedzenia niesamowitych zakątków naszego kraju. Szybka gotówka może pomóc w opłaceniu wyjazdu – hotel, paliwo i dodatkowe atrakcje to spory koszt. Szybka gotówka często może być spłacana w ratach, dzięki czemu nie musimy przygotowywać się na jednorazowy, duży wydatek. Pamiętajmy jednak, że szybka pożyczka, jak każde inne zobowiązanie finansowe, wymaga regularnej spłaty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here