Hotel Gniew- podróż w czasie w zasięgu ręki

Województwo pomorskie to ciekawy pod względem przyrodniczym i historycznym obszar, który każdy powinien chociaż raz w życiu zobaczyć. Kojarzone głównie z nadmorskimi atrakcjami przyciąga turystów także krzyżackimi zamkami, pojezierzami i wzgórzami morenowymi.

Zamek Gniew- miejsce wypoczynku i odnowy biologicznej

Świetnym miejscem, w którym możemy zatrzymać się na dłużej, jest Hotel Gniew. Powstał na terenie gotyckiego zamku krzyżackiego, wybudowanego po 1290 r. Powstała na planie czworoboku budowla obecnie mieści nie tylko pokoje gościnne, ale także sale konferencyjne. 

Hotel Gniew to miejsce przyjazne zarówno dla osób podróżujących służbowo, jak i par, a nawet rodzin z dziećmi. Najmłodsi z pewnością ucieszą się z możliwości zabawy w sali zabaw, na placu zabaw, usytuowanym na świeżym powietrzu czy też wdrapywania się po ściance wspinaczkowej.  Osoby ceniące sobie aktywność fizyczną mogą skorzystać z wypożyczalni rowerów. W ten sposób można z łatwością zwiedzać i podziwiać tereny Doliny Dolnej Wisły, które charakteryzuje obecność starorzecza i torfowisk. Szczęściarze mogą tu spotkać bielika, gągoła oraz nurogęś.

Po całym dniu zwiedzania okolicy goście mogą się zrelaksować w zamkowym SPA, oferującym szeroki wybór zabiegów dla ciała i twarzy. Ponadto istnieje możliwość skorzystania z masażu wodnego w jacuzzi i suchej sauny. 

Dla biznesu

Hotel oferuje możliwość organizacji spotkań biznesowych, szkoleń i specjalnych eventów wedle upodobań. Cechą wyróżniającą to miejsce, że każde spotkanie odbywa się w prestiżowej sali konferencyjnej, które wręcz „pachną” historią. Różne wymiary pomieszczeń sprawiają, że z łatwością można dopasować je do sytuacji. Jest to wspaniałe miejsce, jeśli chcemy by uczestnicy wydarzenia zapamiętali je na długo.

Nie tylko dla ciała

Zamek Gniew to obiekt liczący sobie blisko 800 lat. Fani historii będą mieli okazję zwiedzić sale zamkowe, zobaczyć zbrojownię oraz izbę tortur. Okolica także stwarza okazję do zadumania się nad odległymi czasami- w niedalekiej odległości znajduje się słynny Zamek w Malborku, gotycka Bazylika Katedralna w Pelplinie z XIII wieku oraz, posiadające równie długą historię, Sanktuarium Maryjne w Piasecznie. 

Niezwykła podróż w czasie sprawi, że pobyt na Zamku w Gniewie będzie niezapomniany, a wyjątkowy klimat tego miejsca sprawi, że będziemy chcieli do niego wracać.

Więcej informacji o tym niezwykłym miejscu można znaleźć na: http://www.zamek-gniew.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here