Jack Daniels Black

Historia alkoholu Jack Daniels jest niezwykle ciekawa. Sięga bowiem czasów, w których niewolnictwo było na porządku dziennym. W 2016 roku, firma ujawniła, że całą wiedzę, którą do stworzenia whiskey wykorzystał Jasper Newton Daniel, otrzymał właśnie od swojego niewolnika. Co sprawiło, że Jack Daniels Black stał się popularny na całym świecie?

Jack Daniels Black – czym się charakteryzuje oraz jak go pić?

Jack Daniels Black to alkohol znany na całym świecie. Na stałe zagościł w popkulturze i możemy zobaczyć go w wielu produkcjach filmowych. Przed 2016 rokiem, nikt nie wątpił w to, że nauki na temat tworzenia whiskey, jego autor Jasper Newton Daniel czerpał od luterańskiego pastora. Dopiero później, okazało się, że sytuacja wyglądała zupełnie inaczej, a wszystko czego dowiedział się autor, pochodziło od jego niewolnika Nearisa Greena. Tennessee whiskey charakteryzuje się smakiem wanilii, klonowego dymu oraz toffi, a przyczynia się do tego proces kilkudniowej filtracji przez węgiel drzewny z klonu cukrowego. Jeszcze nie tak dawno, wiele osób powiedziałoby, że whiskey należy pić „straight” lub „on the rocks”. A znaczy to nic innego jak samo lub z dodatkiem kostek lodu. Na szczęście coraz większa część społeczeństwa podchodzi do tego zupełnie inaczej. Whiskey możemy bowiem pić dowolnie. Najważniejsze jest to, aby nam smakowało i nie ma sensu zmuszać się do jego picia bez dodatków.

Jack Daniels Black – gdzie znajdziemy go w korzystnych cenach?

Butelkę Jack Daniels Black dostaniemy najprawdopodobniej w każdym sklepie stacjonarnym. Nie da się jednak ukryć, że ceny w takich miejscach są często wygórowane. Dlatego najlepszą decyzją będzie dokonanie zamówienia przez zaufany sklep internetowy, a ten znajdziemy na stronie https://swiat-whisky.sklep.pl/23-tennessee. Znajdziemy nam szeroki wybór wszystkich rodzajów tego alkoholu, a nawet i zestawy prezentowe. Na pewno każdy miłośnik whiskey ucieszy się na widok takiego upominku. My sami również możemy zafundować sobie butelkę na wieczorne spotkania ze znajomymi. Naszym zdaniem – warto!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here