Duże oszczędności pozwalają Ci na odrobinę szaleństwa? Chcesz spełnić jedno ze swoich marzeń jakim jest luksusowy wyjazd na wakacyjny urlop? Dzisiaj podpowiemy Ci jakie kierunki podróży powinieneś wziąć pod uwagę, jeśli chcesz by Twój wypoczynek miał iście królewski charakter. Dokąd się wybrać? Czy na luksusowe wakacje mogą pozwolić sobie tylko nieliczni? Poniżej znajdziesz odpowiedź na wszystkie powyższe pytania, dodatkowo podpowiemy Ci inwestowanie tak ogromnej kwoty pieniędzy na wakacje jest opłacalne. Zapraszamy dalej!

Urlop na wypasie – dla kogo?

Wakacje luksusowe bardzo często określane są mianem „urlopów na wypasie”, na które pozwolić mogą sobie tylko nieliczni. Tylko 2% z polskich wczasowiczów stać na ekskluzywne wakacje, powodem tego jest oczywiście zróżnicowana sytuacja materialna naszych rodaków.

Wakacje w opcji EXCLUSIVE powstały z myślą o tych najbardziej wymagających klientach, obecnie z miesiąca na miesiąc zwiększa się ilość biur podróży, które udostępniają właśnie tę ofertę. Luksusowe wakacje to wakacje w wysokim standardzie – najlepszy i najdroższy hotel, wyjątkowa i niedostępna dla wszystkich lokalizacja, luksusowe wycieczki pod okiem wykwalifikowanego przewodnika, wykwintne potrawy oraz wysoka cena kilkudniowego urlopu. Jednym zdaniem „żyć nie umierać”, jak sami widzicie, niestety ale taki luksus musi kosztować – i to słono…

Pomysły na luksusowy urlop

Teraz kiedy już wiesz jakiej grupie klientów dedykowane są wczasy EXCLUSIVE, poznasz najpopularniejsze kierunki luksusowych wakacji.

Zaczniemy oczywiście od wypadku do ZEA, czyli Zjednoczonych Emiratów Arabskich a w zasadzie do Dubaju – miasta urządzonego iście w nowoczesnej stylizacji. Znajdziesz tam największe budynki, najpiękniejsze hotele i kurorty. Koszt kilkudniowej wycieczki to wydatek rzędu 10 000 zł za osobę.

Miejsce drugie należy do wysp indonezyjskich z Bali i Jawą na czele. Niezwykle okazała przyroda, piękne kolorowe kwiaty, rajskie plaże a do tego cisza i spokój warte są każdej ceny!

Kolejne w kolejce są Malediwy i Seszele – dziewicze plaże, palmy, przejrzysta woda oraz miałki biały piasek, chyba nie ma osoby, która nie chciała choćby na minutę przenieść się do młodzieńczych marzeń o dniu spędzonym na bezludnej wyspie.

Poza podium uplasowała się Afryka, czyli ciesząca się dużym zachwytem Tanzania oraz Zanzibar – prywatna wyprawa w stylu Safari i bliskość dzikich zwierząt, które zazwyczaj oglądamy tylko w ZOO naprawdę robi wrażenie.

Luksusowe wakacje
Luksus dla każdego!

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia – to powiedzenie idealnie wpasowuje się w klimat luksusowych wakacji. To co dla jednego jest pospolite dla drugiego będzie luksusowe, tak samo jest z wakacyjnymi wyjazdami. Dla pięcio-osobowej rodziny o przeciętnych dochodach, ekskluzywnymi wakacjami będą te spędzone w jednym z nadmorskich kurortów. Nie przejmuj się tym, że teraz nie stać Cię na wycieczkę do Dubaju lub za granicę ale też i nie rezygnuj ze swoich marzeń – powoli, kroczek po kroczku realizuj swoje cele a zobaczysz, jak szybko mogą się spełniać. Korzystaj z życia i ciesz się ze wszystkich podróży, zarówno tych małych jak i tych dużych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here