Wakacje All Inclusive

Niedługo ferie zimowe a Ty już odliczasz dni do wakacyjnego urlopu? Postanowiłeś raz w życiu wybrać się wymarzony wypoczynek do tropików, dlatego też postanowiłeś wykupić wycieczkę All Inclusive a może dopiero rozważasz jej zakup? Zastanawiasz się jakie korzyści niosą ze sobą wakacje All Inclusive i czy naprawdę są one swojej, niekiedy bardzo wysokiej ceny? Dzisiaj postaramy się przekonać Ciebie do tego, że wydając dużo wcale nie stracisz a wręcz przeciwnie możesz tylko zyskać. Jeżeli chcesz poznać zalety popularnych wyjazdów All Inclusive, to koniecznie zapoznaj się z dalszą częścią naszego wpisu i sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

All Inclusive, czyli wygoda i komfort

Wakacje w stylu All Inclusive cieszą się dużym powodzeniem wśród polskich turystów. Z racji braku odpowiedniej ilości wolnego czasu oraz doświadczenia samodzielne zorganizowanie wakacji powierzamy specjalistom. Korzystanie z usług biur podróży w dalszym ciągu jest na topie, o czym świadczą długie kolejki chętnych szczególnie w okresach rozpoczynających sezon wakacyjny.
Termin All Inclusive w wolnym tłumaczeniu na język polski oznacza dosłownie „wszystko wliczone w cenę”. Jednak im więcej udogodnień ma dana oferta, tym wyższe będą opłaty związane z ceną wycieczki.
Wczasowicze korzystający z opcji All Inclusive (wszystko w cenie) objęci są specjalnymi przywilejami, o których opowiemy Ci już za chwilę.

Wakacje All Inclusive
Zalety wakacji All Inclusive

Odwiedziłeś pobliskie biuro podróży, sprawdziłeś cenę wycieczki i pewnie teraz zastanawiasz się czy warto dopłacić za wakacje w wariancie All Inclusive? Otóż jak najbardziej, w tym wypadku wraz z wysoką ceną idzie jakość usług. Po przylocie do hotelu pasażerowie, którzy zdecydowali się na wakacje All Inclusive otrzymują specjalne bransoletki, dzięki którym korzystać będą mogli z licznych przywilejów w godzinach od 8 do 23.

1. Napoje i przekąski

Oprócz śniadania i obiadu w dużo bogatszej wersji, wczasowicze mają nieograniczony dostęp do napojów, różnego rodzaju przekąsek a także drinków alkoholowych. Z tego przywileju korzystać mogą nie tylko dorośli ale również i ich pociechy.

2. Wyżywienie

Wykupując wczasy All Inclusive nie musisz martwić się również o obiady i kolacje, posiłki są smaczne a porcje całkiem spore. Biorąc pod uwagę ceny w renomowanych restauracjach posiłek spożyty w hotelu będzie zdecydowanie tańszą opcją.

3. Inne udogodnienia

Ręczniki, leżaki, zabawki dla dzieci, wycieczka z przewodnikiem – o to również nie musisz się martwić, wszystko będzie dostępne do Twojej dyspozycji. Niektóre biura podróży oferują także możliwość korzystania z All Inclusive na plażach, co umożliwia dostęp do wygodnych legowisk pod parasolem.

Wady All Inclusive

Jedyną i chyba największą wadą wakacji z opcją „wszystko w cenie” jest właśnie ich cena, która może być droższa nawet o połowę ceny podstawowej. Dla przykładu wakacje w Grecji w standardzie to wydatek rzędu 2200 zł, opcja All Inclusive kosztować będzie ok. 3300 zł. Jak widać różnica jest duża ale wygoda w dzisiejszych czasach musi kosztować.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here