Ekskluzywne wakacje

Błękitne niebo, biały piasek, turkusowa woda, palmy a pod nimi ty z drinkiem w ręku – czy nie tak właśnie wyglądają Twoje ekskluzywne wakacje? Chcesz wiedzieć gdzie i w jaki sposób w dzisiejszych czasach odpoczywają ludzie sukcesu żyjący ponad poziom. Jak wysoka jest cena ekskluzywnego urlopu? Na co zwrócić uwagę? Jakie biuro podróży wybrać? Poniżej, w dalszej części tekstu znajdziesz odpowiedzi na wyżej wymienione pytania. Koniecznie sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Wymarzone ekskluzywne wakacje

Niektórzy z nas marzą o urlopie spędzonym na rajskiej plaży inni zaś chętnie odwiedzają ekskluzywne rejony świata. Zanim zaczniesz szukać odpowiedniego biura podróży, które pomoże w realizacji Twoich planów zastanów się w jaki sposób chciałbyś spędzić ekskluzywne wakacje. Tradycyjnie odpoczywając na plaży z drinkiem w ręku czy może raczej aktywnie, odwiedzając ciekawe, inspirujące miejsca? Fanom długiego leniuchowania w słońcu proponujemy wyprawę na jedną z rajskich wysp – Seszele, Madagaskar, Hawaje czy wyspy Polinezji Francuskiej. Te miejsca określane są mianem raju na ziemi i nie bez powodu, wystarczy tylko, że spojrzysz na zdjęcie umieszczone poniżej – prawda, że nie trzeba wiele mówić?

Ekskluzywne wakacje dla aktywnych? Tutaj też coś dla was mamy, zaczniemy od Dubaju, który jest miejscem opływającym w luksusie – największe budynki, domy handlowe, hotele itp., stąd przenosimy się do Afryki a w zasadzie Tanzanii i Zanzibaru – jeżeli chciałbyś wziąć udział w prawdziwym safari i podziwiać na żywo dziką naturę to ten kierunek z pewnością Ci się spodoba. Interesujesz się buddyzmem? Szukasz miejsca, w którym dodatkowo się wyciszysz? Postaw na Tajlandię -kraj ten przepełniony jest zabytkowymi świątyniami, słynie z rytuałów oczyszczania oraz dobrego jedzenia.

Ekskluzywne wakacje
Gdzie szukać ekskluzywnych wycieczek?

Najdroższe a zarazem najlepsze wycieczki organizowane są oczywiście przez biura podróży. Niektóre z firm zlokalizowanych na polskim rynku zajmuje się sprzedażą wycieczek luksusowych, dla nieco bardziej wymagających klientów. Zastanawiasz się czy u siebie w mieście znajdziesz tego typu biuro podróży? Z doświadczenia już wiemy, że najprostszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z wyszukiwarki internetowej. W sytuacji kiedy dokładnie wiesz w jakim miejscu na Ziemi chciałbyś spędzić swoje wymarzone ekskluzywne wakacje, poszukiwania z pewnością będą dużo łatwiejsze.

Skorzystaj z opcji All Inclusive „wszystko w cenie” i nie martw się o nic. W tym wypadku będziesz mógł korzystać z wielu przywilejów oraz udogodnień przez cały urlop np. darmowe drinki i przekąski, wyżywienie w hotelu, leżaki, ręczniki itp.
Przed podjęciem ostatecznej decyzji zwróć uwagę na opinie innych klientów danego biura podróży, bowiem nie zawsze jest tak kolorowo i luksusowo jakby mogło się nam wydawać.

Ekskluzywny urlop spędzony na rajskiej plaży lub w ZEA (Zjednoczonych Emiratach Arabskich) to koszt nawet 10 000 zł od osoby, zanim zapłacisz – zastanów się czy warto zaufać właśnie tej konkretnej firmie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here