noclegi w Darłówku

To, czy wakacje uznamy za udane w dużej mierze zależy od miejsca w którym będziemy je spędzać. Każdy, kto wybiera się na wymarzone wakacje chce, by były one niepowtarzalne, a w trakcie pobytu w nowym miejscu mieć wiele rzeczy do robienia i do zobaczenia, tak by każdy kolejny dzień odpoczynku był pełen nowych wyzwań. Jednym z doskonałych miejsc na odpoczynek i wakacje z dziećmi jest Darłówko.

Magia Darłówka

Darłówko to nadmorska część miasta Darłowa, które położone jest u ujścia rzeki Wieprzy do Bałtyku. Miasto to w sezonie letnim pełni funkcję turystyczno-wypoczynkową i przyciąga tłumy turystów, którzy chcą aktywnie spędzić czas w malowniczej miejscowości. To miejsce, w którym ciężko się nudzić, bo zapierające dech w piersi widoki, a także wiele atrakcji jakie czekają na turystów, potrafią wypełnić cały dzień.

Atrakcje Darłówka

Jednym z najbardziej rozpoznawanych miejsc w Darłówku jest port, który jest czynnym portem przeładunkowym rybackim i turystycznym. Przybywający do niego turyści mogą podziwiać pływające jednostki o długości nawet do 75 m i zanurzeniu do 4 m, co dla większości turystów jest jednym z głównych celów wycieczek do Darłówka. Zwykle turyści najbardziej zainteresowani są tak zwanym portem wschodnim, ponieważ to właśnie stąd wypływają statki wycieczkowe na wody Bałtyku. W porcie nie można się nudzić, ponieważ to właśnie stąd wyruszają w morze wyprawy wędkarskie na kutrach, podczas których turyści mogą złowić prawdziwe morskie ryby, a wielu z nich robi to po raz pierwszy w życiu. Łowienie morskich ryb będzie niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich: młodszych i starszych. Nie lada gratką jest też podziwianie cumujący przy nabrzeżu pięknych jachtów, przepływających z różnych miejsc.

Sprawdź oferty noclegów w Darłówku >>

Latarnia morska

Kolejnym ważnym wakacyjnym punktem Darłówka jest latarnia morska, która znajduje się u wejścia do portu. Od 2000 roku turyści mogą zwiedzać wyremontowaną i przystosowaną do zwiedzania latarnię, która liczy dziś 22 m. Z latarni rozpościera się piękny widok. Z kolei wszyscy, którzy kochają się opalać na pewno będą zadowoleni z faktu, iż w Darłówku znajdują się dwie plaże. Wakacje nad morzem więc mogą być pełne wrażeń, gdyż w okolicach plaży znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego i miejsca, które oferują przejażdżkę na dmuchanym bananie. Ci mniej aktywni mogą z kolei opalać się na udostępnianych leżakach i podziwiać piękne morskie pejzaże.

Noclegi w Darłówku

Miejscowość ta może pochwalić się bardzo rozbudowaną bazą noclegową. Znajdziemy tu hotele oferujące pojedyncze pokoje, a także świetnie wyposażone apartamenty, a także mniejsze noclegownie i prywatne kwatery. Jeżeli zależy nam na szybkim zarezerwowaniu dogodnych pokoi lub apartamentów, warto skorzystać z serwisu PrzyMorzu.pl, który oferuje ogromny wybór noclegów w wybranym przez nas miejscu. Ogromną zaletą serwisu PrzyMorzu.pl jest łatwość obsługi oraz szybkość wyszukiwania wybranych obiektów noclegowych. Z serwisem PrzyMorzu.pl wyszukiwanie najlepszych opcji noclegowych na wakacje jest bardzo proste, szybkie i przyjemne, bez zbędnych nerwów. Intuicyjne poruszanie się po serwisie sprawia, że nawet osoby starsze nie będą miały problemu z obsługą wyszukiwarki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here