Zwiedzanie Seszeli

Dla każdej osoby, która pragnie zarabiać więcej i zdobywać coraz to nowe cele, praca jest bardzo istotna. Poświęcamy jej dużo czasu, starając się wymyślać coraz to nowe rzeczy. Niemniej jednak w pewnym momencie musimy zrobić przerwę, aby podładować akumulatory, zdobyć nowe spojrzenie na pewne sprawy i ogólnie odpocząć. Jaki wakacyjny cel będzie najlepszy?

Podróż – połączenie nowości i odpoczynku

W dużej mierze zależy to od naszych celów. Jeśli chcemy przełamać swoje wewnętrzne bariery to najlepsze będą samodzielne podróże do różnych dalekich krajów. Jeśli jednak wolimy zapoznać się z kulturą, wybierzmy się do europejskich miast. Zaś jeśli chcemy połączyć odpoczynek z lekką nutką adrenaliny, to najlepsze będą w tym celu Seszele!

Seszele – rajskie wyspy na Oceanie Indyjskim

Gdzie w ogóle położone są te Seszele? Otóż są to małe wyspy zlokalizowane na wschód od Madagaskaru – mniej więcej 1600 km od jego linii brzegowej. Takie położenie sprawia, że mieszkańcy Seszeli, choć formalnie są Afrykanami, mają także w sobie pewną nutkę azjatycką. Jednocześnie jednak ich żywiołowa kultura oraz pełne ognia tańce i śpiewy zachwycą każdego i w prowadzą go w afrykański świat. Do tego warto dodać egzotyczne owoce oraz oryginalne chatki i kajaki, barwne stroje i oryginalnie wytwarzana biżuteria, które połączone razem tworzą wyjątkową atmosferę.

Zaś mówiąc o atmosferze nie można zapomnieć o najważniejszym na Seszelach – pięknych, dziewiczych plażach z przejrzystą, krystalicznie czystą wodą. Co ważne – temperatura na Seszelach jest w miarę stała zarówno w ciągu roku jak i w ciągu doby i oscyluje wokół 25 – 32 stopni Celsjusza. Do tego dochodzi wysoka wilgotność, jednak czyste powietrze sprawia, że nie jest ona bardzo uciążliwa. Z kolei temperatura wody waha się także w granicach dwudziestu kilku stopni. W efekcie możemy się kąpać o każdej porze roku czy doby, a jednocześnie nie cierpimy z powodu bardzo wysokich upałów.

Brzmi doskonale? Oczywiście, że tak – Seszele zdecydowanie warto zobaczyć!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here